رفع چین و چروک

رفع چین و چروک

بروز چین و چروک های پوستی از مهم ترین علائم و نشانه های پیری پوست می باشد که مشاهده این چین خوردگی ها نمی تواند خوشایند کسی باشد و بسیاری از افراد برای رهایی از آن ها به سراغ روش های درمانی می روند که یکی از رایج ترین روش برای رفع چین و چروک پوست استفاده از لیزر می باشد و این روش مزایا و معایب خاص خود دارد. پرشین وی در این بخش مطالبی در مورد رفع چین و چروک پوستی با لیزر ارائه کرده است.

رفع چین و چروک پوست با لیزر

اگر لیزرها بدرستی و برای فرد مناسب به کار گرفته شود برای از بین بردن برخی آسیب‌های پوستی روش کم‌خطری محسوب می‌شود، اما اگر دستگاه‌های لیزر در جوان‌سازی پوست بدرستی به کار گرفته نشود یا از سوی افراد غیرماهر مانند آرایشگاه‌ها یا موسسات آرایشی استفاده شود، نتیجه‌ای جز آسیب زدن به پوست نخواهد داشت.

طی یک دهه اخیر استفاده از روش‌های نوین جوان‌سازی پوست از سوی بسیاری از افراد، بویژه خانم‌ها در دهه‌های ۳۰ تا ۵۰ زندگی‌شان باب شده است.

در سال‌های اخیر بسیاری افراد، ناآگاهانه مجذوب تبلیغات بی‌شمار این حوزه شده‌اند و در مواردی نیز داغ عوارض بسیاری را به جای شفافیت، جوانی و زیبایی بر پوست خود نشانده‌اند. البته چنین اتفاقاتی، اثرات مثبت لیزرهای کم‌تهاجمی جوان‌کننده پوست را نفی نمی‌کند. در واقع کاربرد صحیح این نوع لیزرها، از سوی پزشک یا متخصص آموزش دیده، می‌تواند در رفع برخی مشکلات پوستی، چون جای اسکار و جوش، لک‌های پوستی، چین و چروک‌های عمیق، افتادگی پوست و حتی درمان آثار سوختگی‌ها موثر باشد.